Liberecký krajský svaz házené
archiv 2017 / 2018
Archiv
Mistrovské soutěže 17/18
Liga ÚK/MLŽ
Rozpis soutěže
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽÁCI „ZÁPAD“
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽÁCI „VÝCHOD“
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽÁCI Sk. „L“ (Liga ÚK)
LIGA ÚK – MLADŠÍ ŽÁCI Sk. „D“ (Divize ÚK)
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga ÚK/MLŽ
MH-z1/HK FCC Město LOVOSICE II/So 16.9./0900h
16.9.2017
09:00
MH-z101
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
16.9.2017
09:40
MH-z102
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
16.9.2017
10:20
MH-z103
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
16.9.2017
11:00
MH-z104
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
16.9.2017
11:40
MH-z105
HK Baník Most
-
HK Chomutov
16.9.2017
12:20
MH-z106
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
16.9.2017
13:00
MH-z107
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
16.9.2017
13:40
MH-z108
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
16.9.2017
14:20
MH-z109
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
16.9.2017
15:00
MH-z110
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
MH-z2/ TJ Lokomotiva LOUNY/Ne 24.9./0900h
24.9.2017
09:00
MH-z201
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
24.9.2017
09:40
MH-z202
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
24.9.2017
10:20
MH-z203
HK Baník Most
-
HK Chomutov
24.9.2017
11:00
MH-z204
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Lokomotiva Louny
24.9.2017
11:40
MH-z205
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
24.9.2017
12:20
MH-z206
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
24.9.2017
13:00
MH-z207
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
24.9.2017
13:40
MH-z208
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
24.9.2017
14:20
MH-z209
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
24.9.2017
15:00
MH-z210
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
MH-z3/HK CHOMUTOV/So 30.9./0800h
30.9.2017
08:00
MH-z301
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
30.9.2017
08:30
MH-z302
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
30.9.2017
09:00
MH-z303
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
30.9.2017
09:30
MH-z304
HK Baník Most
-
HK Chomutov
30.9.2017
10:00
MH-z305
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
30.9.2017
10:30
MH-z306
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
30.9.2017
11:00
MH-z307
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
30.9.2017
11:30
MH-z308
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Chomutov
30.9.2017
12:30
MH-z309
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
MH-z4/HK FCC Město LOVOSICE I/So 7.10./0900 h
7.10.2017
09:00
MH-z401
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
7.10.2017
09:40
MH-z402
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
7.10.2017
10:20
MH-z403
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
7.10.2017
11:00
MH-z404
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
7.10.2017
11:40
MH-z405
HK Baník Most
-
HK Chomutov
7.10.2017
12:20
MH-z406
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
7.10.2017
13:00
MH-z407
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
7.10.2017
13:40
MH-z408
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
7.10.2017
14:20
MH-z409
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
7.10.2017
15:00
MH-z410
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
MH-z5/HK Baník MOST/So 14.10./0800h
14.10.2017
08:00
MH-z501
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
14.10.2017
08:40
MH-z502
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
14.10.2017
09:20
MH-z503
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
14.10.2017
10:00
MH-z504
HK Chomutov
-
HK Baník Most
14.10.2017
10:40
MH-z505
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
14.10.2017
11:20
MH-z506
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
14.10.2017
12:00
MH-z507
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
14.10.2017
12:40
MH-z508
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
14.10.2017
13:20
MH-z509
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Lokomotiva Louny
14.10.2017
14:00
MH-z510
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
MH-z6/HK CHOMUTOV/So 21.10./0900h
21.10.2017
09:00
MH-z601
HK Chomutov
-
HK Baník Most
21.10.2017
09:40
MH-z602
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
21.10.2017
10:20
MH-z603
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice II
21.10.2017
11:00
MH-z604
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
21.10.2017
11:40
MH-z605
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
21.10.2017
12:20
MH-z606
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
21.10.2017
13:00
MH-z607
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
21.10.2017
13:40
MH-z608
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
21.10.2017
14:20
MH-z609
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Baník Most
21.10.2017
15:00
MH-z610
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
MH-z7/TJ Lokomotiva LOUNY/Ne 12.11./0900h
12.11.2017
09:00
MH-z701
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
12.11.2017
09:40
MH-z702
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
12.11.2017
10:20
MH-z703
HK Baník Most
-
HK Chomutov
12.11.2017
11:00
MH-z704
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Lokomotiva Louny
12.11.2017
11:40
MH-z705
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
12.11.2017
12:20
MH-z706
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
12.11.2017
13:00
MH-z707
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice II
12.11.2017
13:40
MH-z708
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
12.11.2017
14:20
MH-z709
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
12.11.2017
15:00
MH-z710
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
MH-z8/HK FCC Město LOVOSICE II/So 25.11./0900h
25.11.2017
09:00
MH-z801
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
25.11.2017
09:40
MH-z802
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
25.11.2017
10:20
MH-z803
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
25.11.2017
11:00
MH-z804
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
25.11.2017
11:40
MH-z805
HK Baník Most
-
HK Chomutov
25.11.2017
12:20
MH-z806
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
25.11.2017
13:00
MH-z807
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
25.11.2017
13:40
MH-z808
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
25.11.2017
14:20
MH-z809
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
25.11.2017
14:40
MH-z810
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
MH-z9/HK Baník MOST/Ne 3.12./0800h
3.12.2017
09:00
MH-z901
HK Baník Most
-
HK Chomutov
3.12.2017
09:40
MH-z902
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
3.12.2017
10:20
MH-z903
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
3.12.2017
11:00
MH-z904
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
3.12.2017
11:40
MH-z905
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
3.12.2017
12:20
MH-z906
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
3.12.2017
13:00
MH-z907
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
3.12.2017
13:40
MH-z908
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
3.12.2017
14:20
MH-z909
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Chomutov
3.12.2017
15:00
MH-z910
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
MH-z10/HK FCC Město LOVOSICE I/So 17.12./SH "U Přívozu"
17.12.2017
09:00
MH-z1001
HK FCC Město Lovosice I
-
HK FCC Město Lovosice II
17.12.2017
09:40
MH-z1002
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
17.12.2017
10:20
MH-z1003
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
17.12.2017
11:00
MH-z1004
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
17.12.2017
11:40
MH-z1005
HK Baník Most
-
HK Chomutov
17.12.2017
12:20
MH-z1006
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Lokomotiva Louny
17.12.2017
13:00
MH-z1007
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
17.12.2017
13:40
MH-z1008
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
17.12.2017
14:20
MH-z1009
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Baník Most
17.12.2017
15:00
MH-z1010
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice I
MH-v1/TJ Slavoj DĚČÍN/Ne 17.9./0900h/VH Děčín
17.9.2017
09:00
MH-v101
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
17.9.2017
09:45
MH-v102
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
17.9.2017
10:30
MH-v103
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
17.9.2017
11:15
MH-v104
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
17.9.2017
12:00
MH-v105
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
17.9.2017
12:45
MH-v106
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
MH-v2/TJ ELP JABLONEC n. N./So 23.9./0900h/VH Jablonecké Paseky
23.9.2017
09:00
MH-v201
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
23.9.2017
09:45
MH-v202
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
23.9.2017
10:35
MH-v203
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
23.9.2017
11:20
MH-v204
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
23.9.2017
12:10
MH-v205
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
23.9.2017
12:55
MH-v206
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
MH-v3/TJ ELP JABLONEC n. N./So 14.10./0900h/SH Železný Brod
14.10.2017
09:00
MH-v301
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
14.10.2017
09:45
MH-v302
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
14.10.2017
10:35
MH-v303
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
14.10.2017
11:20
MH-v304
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
14.10.2017
12:10
MH-v305
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
14.10.2017
12:55
MH-v306
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
MH-v4/LIBEREC Handball/Ne 22.10./0900h
22.10.2017
09:00
MH-v401
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
22.10.2017
09:45
MH-v402
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
22.10.2017
10:50
MH-v403
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
22.10.2017
11:35
MH-v404
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
22.10.2017
12:40
MH-v405
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
22.10.2017
13:25
MH-v406
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
MH-v5/TJ Slovan VARNSDORF/Ne 29.10./0900h
29.10.2017
09:00
MH-v501
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
29.10.2017
09:45
MH-v502
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
29.10.2017
10:50
MH-v503
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
29.10.2017
11:35
MH-v504
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
29.10.2017
12:40
MH-v505
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
29.10.2017
13:25
MH-v506
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
MH-v6/TJ Slovan VARNSDORF/Ne 12.11./0800h
12.11.2017
08:00
MH-v601
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
12.11.2017
08:45
MH-v602
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
12.11.2017
10:15
MH-v603
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
12.11.2017
11:00
MH-v604
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
12.11.2017
12:30
MH-v605
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
12.11.2017
13:15
MH-v606
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
MH-v7/LIBEREC Handball/Ne 10.12./0900h
10.12.2017
09:00
MH-v701
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
10.12.2017
09:45
MH-v702
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
10.12.2017
10:50
MH-v703
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
10.12.2017
11:35
MH-v704
TJ Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
10.12.2017
12:40
MH-v705
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
10.12.2017
13:25
MH-v706
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
MH-v8/TJ Slavoj DĚČÍN/Ne 21.1./0900h/SH ÚL
21.1.2018
09:45
MH-v801
Slovan Varnsdorf
-
Liberec Handball I
21.1.2018
11:15
MH-v802
Liberec Handball I
-
TJ Slavoj Děčín
21.1.2018
12:00
MH-v803
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
21.1.2018
13:30
MH-v804
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
21.1.2018
14:15
MH-v805
Liberec Handball I
-
ElektroPraga Jablonec
21.1.2018
15:45
MH-v806
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
MH-l1/LIBEREC Handball/Ne 22.4./0900h
22.4.2018
09:00
MH-l101
Liberec Handball I
-
HK FCC Město Lovosice I
22.4.2018
09:45
MH-l102
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
22.4.2018
10:50
MH-l103
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball I
22.4.2018
11:35
MH-l104
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
22.4.2018
12:40
MH-l105
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Lokomotiva Louny
22.4.2018
13:25
MH-l106
Liberec Handball I
-
HK Baník Most
MH-l2/TJ Lokomotiva LOUNY/Ne 13.5./0900h
13.5.2018
09:00
MH-l201
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
13.5.2018
09:45
MH-l202
Liberec Handball I
-
HK Baník Most
13.5.2018
10:50
MH-l203
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball I
13.5.2018
11:35
MH-l204
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
13.5.2018
12:40
MH-l205
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
13.5.2018
13:25
MH-l206
HK FCC Město Lovosice I
-
Liberec Handball I
MH-l3/HK Baník Most/So 19.5./0830h ZMĚNA !!!
19.5.2018
08:30
MH-l301
HK Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
19.5.2018
09:15
MH-l302
HK FCC Město Lovosice I
-
Liberec Handball I
19.5.2018
10:15
MH-l303
HK FCC Město Lovosice I
-
HK Baník Most
19.5.2018
11:00
MH-l304
Liberec Handball I
-
TJ Lokomotiva Louny
19.5.2018
12:00
MH-l305
TJ Lokomotiva Louny
-
HK FCC Město Lovosice I
19.5.2018
12:45
MH-l306
HK Baník Most
-
Liberec Handball I
MH-l4/HK FCC Město LOVOSICE/Ne 27.5./0900h
27.5.2018
09:00
MH-l401
HK FCC Město Lovosice I
-
TJ Lokomotiva Louny
27.5.2018
09:45
MH-l402
HK Baník Most
-
Liberec Handball I
27.5.2018
10:45
MH-l403
HK FCC Město Lovosice I
-
Liberec Handball I
27.5.2018
11:30
MH-l404
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Baník Most
27.5.2018
12:30
MH-l405
Liberec Handball I
-
TJ Lokomotiva Louny
27.5.2018
13:15
MH-l406
HK Baník Most
-
HK FCC Město Lovosice I
MH-d1/TJ ELP JABLONEC n. N./Ne 25.3./0900/SH ŽELEZNÝ BROD
25.3.2018
09:00
MH-d101
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
25.3.2018
09:40
MH-d102
HK FCC Město Lovosice II
-
Slovan Varnsdorf
25.3.2018
10:20
MH-d103
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
25.3.2018
11:00
MH-d104
Slovan Varnsdorf
-
ElektroPraga Jablonec
25.3.2018
11:40
MH-d105
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
25.3.2018
12:20
MH-d106
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
25.3.2018
13:00
MH-d107
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice II
25.3.2018
13:40
MH-d108
Slovan Varnsdorf
-
HK Chomutov
25.3.2018
14:20
MH-d109
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
25.3.2018
15:00
MH-d110
HK Chomutov
-
ElektroPraga Jablonec
ZMĚNA !!!/MH-d2/TJ Slovan VARNSDORF/So 5.5./0900h
5.5.2018
09:00
MH-d201
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
5.5.2018
09:35
MH-d202
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice II
5.5.2018
10:10
MH-d203
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
5.5.2018
10:45
MH-d204
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
5.5.2018
11:20
MH-d205
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
5.5.2018
11:55
MH-d206
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
5.5.2018
12:30
MH-d207
Slovan Varnsdorf
-
HK Chomutov
5.5.2018
13:05
MH-d208
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
5.5.2018
13:40
MH-d209
ElektroPraga Jablonec
-
HK Chomutov
5.5.2018
14:15
MH-d210
Slovan Varnsdorf
-
HK FCC Město Lovosice II
MH-d3/HK CHOMUTOV/So 21.4./0900h
21.4.2018
09:00
MH-d301
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
21.4.2018
09:40
MH-d302
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
21.4.2018
10:20
MH-d303
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice II
21.4.2018
11:00
MH-d304
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
21.4.2018
11:40
MH-d305
ElektroPraga Jablonec
-
Slovan Varnsdorf
21.4.2018
12:20
MH-d306
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
21.4.2018
13:00
MH-d307
Slovan Varnsdorf
-
HK Chomutov
21.4.2018
13:40
MH-d308
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
21.4.2018
14:20
MH-d309
HK FCC Město Lovosice II
-
Slovan Varnsdorf
21.4.2018
15:00
MH-d310
HK Chomutov
-
ElektroPraga Jablonec
MH-d4/HK FCC Město Lovosice II/Ne 20.5./ZMĚNA !!!0800h
20.5.2018
08:00
MH-d401
HK FCC Město Lovosice II
-
TJ Slavoj Děčín
20.5.2018
08:45
MH-d402
HK Chomutov
-
Slovan Varnsdorf
20.5.2018
09:30
MH-d403
ElektroPraga Jablonec
-
HK FCC Město Lovosice II
20.5.2018
10:15
MH-d404
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
20.5.2018
11:00
MH-d405
Slovan Varnsdorf
-
ElektroPraga Jablonec
20.5.2018
11:45
MH-d406
HK FCC Město Lovosice II
-
HK Chomutov
20.5.2018
12:30
MH-d407
TJ Slavoj Děčín
-
Slovan Varnsdorf
20.5.2018
13:15
MH-d408
HK Chomutov
-
ElektroPraga Jablonec
20.5.2018
14:00
MH-d409
Slovan Varnsdorf
-
HK FCC Město Lovosice II
20.5.2018
14:45
MH-d410
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
MH-d5/TJ Slavoj DĚČÍN/So 26.5./0900h/VH
26.5.2018
09:00
MH-d501
TJ Slavoj Děčín
-
HK FCC Město Lovosice II
26.5.2018
09:45
MH-d502
HK Chomutov
-
Slovan Varnsdorf
26.5.2018
10:30
MH-d503
HK FCC Město Lovosice II
-
ElektroPraga Jablonec
26.5.2018
11:15
MH-d504
Slovan Varnsdorf
-
TJ Slavoj Děčín
26.5.2018
12:00
MH-d505
ElektroPraga Jablonec
-
HK Chomutov
26.5.2018
12:45
MH-d506
HK FCC Město Lovosice II
-
Slovan Varnsdorf
26.5.2018
13:30
MH-d507
TJ Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
26.5.2018
14:15
MH-d508
Slovan Varnsdorf
-
ElektroPraga Jablonec
26.5.2018
15:00
MH-d509
HK Chomutov
-
HK FCC Město Lovosice II
26.5.2018
15:45
MH-d510
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Slavoj Děčín
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.